Tormis Laine
Mäesuusatamise rahvuskoondise liige

Uudised

Tormis Laine loodab olla MMiks tippvormis

29.01.2025
Foto: Lisi Niesner, Reuters / Scanpix

Mäesuusataja Tormis Laine Austrias, Schladmingis toimuval slaalomi MK-etapil avalaskumiselt edasi ei pääsenud. 

Tegin avalaskumisel suure vea ja teadsin seejärel kohe, et minu võistlus on läbi,” kommenteeris Tormis Laine tänast võistlust. 

 

Hea meel on selle üle, et selg oli parem kui eile. Heast seisust olen aga loomulikult veel kaugel. Täna andis tunda aga üleüldine väsimus ning kindlasti on oma mõju ka tugevatel valguvaigistitel,” analüüsis ta. 

 

Nüüd tuleb paar puhkepäeva  olen selle üle väga õnnelik. Usun, et need on väga vajalikud. Juba homme lähen füsioterapeudi juurde, kes on selliste juhtumite ekspert. Arst määras mulle 10-päevase ravimikuuri ja üldfüüsiline treener Tustit annab õiged harjutused, mis aitavad seljal taastuda. MMiks soovin olla nii vaimselt kui füüsiliselt parimas vormis. Praegu jääb mul piisavalt aega mõlemat distsipliini treenida ja suuski proovida,” rääkis Laine.

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.