Eesti naised panid end proovile MM-i suusavahetusega sõidus
Täna võistlesid Eesti naismurdmaasuusatajad Trondheimi MM-il 20 km suusavahetusega sõidus. Keidy Kaasiku lõpetas 31., Kaidy Kaasiku 35. ja Teesi Tuul 52. kohal.
Keidy sõnul tuli tänane võistlus raskelt. „Kohe algusest peale teadsin, et ei ole kerge see sõit ja oligi nii, et esimesed kaks ringi oli väga raske ja lõpuks kolmanda ringi ajal hakkasin veidi kosuma. Suusavahetus läks hästi. Uisuring oli väga kiire ja laskumine oli väga jääs tegelikult,” rääkis sportlane.
„Minul tuli tänane veel raskemalt,” ütles Kaidy. „Teine ring ei õnnestunud kuidagi asju klappima saada ja selle pealt tuli väga suur vahe sisse. Peale suusavahetust uisu peale minnes sain end hästi toimima,” rääkis ta.
Teesi Tuule sõnul oli tal klassikas probleeme pidamisega. „Esimene ring oli isegi okei, aga edasi läks keeruliseks. Samas kõigil oli samamoodi - tänane rada oligi päris jäine,” ütles ta. „Uisu poolel ei pidanud lihtsalt jalad vastu ja läksid krampi. Kõva rada ilmselt tegi oma töö,” lisas Tuul.