Uudised

Laura Anga osales MMi Big Air kvalifikatsioonis

28.03.2025

Laura Anga lõpetas maailmameistrivõistluse Bir Air kvalifikatisooni 27. kohal.

Anga sõnul läks tal päris hästi. Ma suutsin teisel katsel teha ära trikid, mis mul harjutamise ajal välja ei tulnud. Kolmandal hüppel ei osanud ma hoogu võtta. Ma küll maandusin ära, kuid hoogu oleks võinud rohkem olla,” rääkis sportlane. 

 

Meil pidi olema kolm treeningut, paraku kaks neist jäid ära. Enne võistlust ja soojendust sain vaid seitsmel korral hüpet proovida,” lisas ta. 

 

„Nüüd ootavad mind ees lõpueksamid ja seejärel juba suvine elurütm. Juba 2 nädala pärast tulen ma tegelikult Engadini FIS laagirsse. Olen saanud juba neidsamu hüppeid harjutada. Kui tagasi tulen, olen juba enesekindlam,” lõpetas Anga. 

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.